Witamy serdecznie na Portalu Podróżniczym Kawałek Świata!

Portal powstał z myślą o ludziach ciekawych przygód, którzy szukają inspiracji podróżniczych lub chcą się podzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Strona nie ogranicza się jednak do tego. W głównych zakładkach znajdziecie również ciekawe dania ze świata i z kraju oraz bazę noclegową.

 

Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno wytrawny podróżnik jak i nowicjusz, który szuka porad.

Zakładka Kuchnia Świata poświęcona jest dla smakoszy. Będą trafiały tam ciekawostki kulinarne oraz przepisy.

W Bazie noclegowej jak sugeruje nazwa znajdziecie kwatery, agroturystyki, pensjonaty, pola namiotowe i inne miejsca, w których można się zatrzymać. Zakładka przeznaczona jest dla firm i osób, prowadzących działalność gospodarczą związaną z noclegami, które szukają darmowej przestrzeni internetowej oraz dla osób szukających odpowiedniego lokum na odpoczynek. Opinia na temat obiektu będzie zależała tylko i wyłącznie od Was.

Osoby, które chciałby bezpłatnie umieścić swój obiekt na Portalu Podróżniczym proszę o zapoznanie się z treścią zakładki Dodaj swój obiekt.

Dysponujemy również przestrzeniami reklamowymi.

Dodaj swój obiekt

W Bazie noclegowej jak sugeruje nazwa znajdziecie kwatery, agroturystyki, pensjonaty, pola namiotowe i inne miejsca, w których można się zatrzymać. Zakładka Baza noclegowa przeznaczona jest dla firm i osób, prowadzących działalność gospodarczą związaną z noclegami, jak i dla osób szukających odpowiedniego lokum na odpoczynek.

Opinia na temat obiektu będzie zależała tylko i wyłącznie od Was. Każdy będzie mógł opublikować ocenę, popartą kilkoma zdaniami uzasadnienia.

Osoby, które chciałby bezpłatnie umieścić swój obiekt na Portalu Podróżniczym proszę o przesłanie takich informacji jak:

 1. Adres obiektu.
 2. Ilość i rodzaj pokoi; jedynki, dwójki, rodzinne.
 3. Przedział cenowy.
 4. Informacje kontaktowe; email, telefon.
 5. Fotografię pokojów, łazienki oraz okolicy
 6. Akceptacja zwierząt – TAK, NIE
 7. Dostęp do kuchni.
 8. Dodatkowe udogodnienia typu: internet Wi-Fi, taras, bezpłatny parking.
 9. Aktywności np. bilard, tenis stołowy, kort tenisowy, siłownia, sauna, kajaki, rowery itp..
 10. Adres strony internetowej lub social media.
 11. Opis zalet i walorów okolicy.
 12. Opis serwowanych dań, o ile obiekt zapewnia posiłki.

Zainteresowanych proszę o wysyłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy.

 

PODZIEL SIĘ PRZEPISEM

Zakładka Kuchnia Świata poświęcona jest miłośnikom jedzenia, którzy szukają oryginalnych smaków, oraz nowych przepisów. Znajdziecie tu opis przysmaków z różnych zakątków świata oraz przepisy z Polski jak i ze świata.

Osoby, które chcą podzielić się swoim przepisem lub doświadczeniem z podróży proszę o kontakt.

OPUBLIKUJ RELACJĘ Z PODRÓŻY

Odwiedziłeś ciekawe miejsce i chcesz podzielić się swoim doświadczeniami z drogi? Napisz do nas. Jeśli Twój tekst przypadnie nam do gustu, uzgodnimy warunki publikacji i opublikujemy go na Portalu wraz przekierowaniem do twojego bloga lub profilu w social mediach.

ADMINISTRACJA